panelarrow

Nemravné seznámení

Sexy holky z Ostravy

Erotická Seznamka Pro Všechny

Vybral dobře, pěkní chlapci, pěkní ptáci.
Ukázal jí její nové pracoviště, její kancelář. Zjistil, že je úplně zmáčená. Tam si bude pokládat hošíky z posádky, jistě se rádi nechají vyšetřit. Vyklouzla, vyhrnula si sukni a obkročmo na něj nasedla. Tentokrát si nechala naplnit píču semenem.

Uměla využít i hypnosu a tak brzy dosáhla svého a už první den si zamrdala asi se šesti hochy.Ten si na ni lehl a rychle ji ošukal a nacákal jí na bříško pěknou dávku.

Hraje si s mými prsy, dráždí je, mačká, saje a najednou cítím pevný stisk, trošku sebou škubnu, protože to zabolí a on mi připíná svorky na bradavky, cítím, jak mi bradavky mačkají, nebolí to ani, jen to krásně mačká, jsou spojené řetízkem a on za ně tahá a mě to moc vzrušuje, moc se mi to líbí, začínám sténat a on mě začíná hladit na kundičce, zatím jen přes kalhoty jí lehce tře a do ouška mi šeptá: "Já věděl, že se ti to bude líbit ty moje malá kurvičko." Snažím bránit, křičet o pomoc, ale v tu ránu mám v puse roubík a na rukou cítím chlad kovových pout. Bere mě za loket a vyvádí mě nejspíš z garáže někam nahoru po schodech. Najednou cítím, jak mi trhá tričko a hned na to nejspíš rozstřihl podprsenku, protože cítím, jak jsou moje kůzlátka najednou na svobodě… Začíná mě hladit, bere je do rukou, mačká, hladí a dráždí bradavky, cítím, jak na bradavku dýchá a pak už ji krásně olizuje, je to šílené v téhle situaci, ale stejně mě to vzrušuje, krásně mi začíná bradavku sát a já cítím, jak jsem vlhká. Nevěřím svým uším, ale říkám to, co si přeje, říkám mu, že jsem jeho čubička a moc chci od Pána ošukat, že to moc potřebuji a prosím ho ať ho tam konečně vrazí.. U ouška slyším jen: "Nedělej si to horší, buď hodná a nic se ti nestane.." Slyším, že hluk ulice je slabší a otevírání nejspíš garážových vrat. Začíná si znovu hrát s mými prsy, dráždí mě a pak přejde na kundičku, cítím, jak na ní dýchá, sama roztáhnu nohy, moooc ho chci cítit už konečně v sobě.

seznamka pro zadane

Bradavky

Cítit její tvrdé bradavky mezi svými zuby bylo něconeuvěřitelného. Sprchovala se, zatímco já se ještěplahočil s pravidelným večerním cvičením. Čím vícjsem za ně tahal, tím divočeji poskakovala na mém penisu. Udělala se skoro okamžitě a pevněse ke mně v tu chvíli přitiskla.Sotva jsem do ní vklouzl, ucítil jsem, jak se mi klitoris tiskne kestydké kosti.

Jenjsme tak leželi a vzájemně se objímali, než jsme se obavzpamatovali. Dodnes je mizáhadou, jak se nám tehdy podařilo dopotácet se do sprchy ještěpředtím, než jsme únavou usnuli.Obyčejně bývá dost nervózní, když má můjpenis v ústech, ale toho večera byla úplně klidná. I když jsem se snažil ovládnout co nejdéle, všechno tohlepobízení mi přerostlo přes hlavu. Když se vrátila,zamířil jsem se osprchovat já.