panelarrow

Nemravné seznámení

Sexy holky z Ostravy

„jo Pojď … Nastříkej Mi To Tam Všechno“ Přikazovala Najednou Gábina.jakub Se Nenechal Prosit Už To Beztak Nemohl Vydržet Poslední Mohutný Příraz A Už To Zněj Lítalo Jako Z Hadice.

Moc se mi to líbilo a vzpínal jsem se čurákem proti sladkým ručkám. Ta se na mě nechápavě podívala. Začala její rukou pohybovat po kořeni ocasu. “ zajásala Alenka, „naučíme tě kouřit péro, to je mnohem lepší, než se jen modlit.“ Vzala mě za čurák a odvedla ke křeslu, do kterého mě posadila. A tak jsem si jednou užíval u nich doma. Ale protože tohle modlení s čurákem v pusince začala brzy vyhledávat, myslím, že se jí opravdu líbilo''

Přikývl jsem. Několikrát to zopakovala. “ přikázal jsem Kačence. Alenka si klekla vedle ní. Potom vzala Kačenčinu ruku, sevřela ji kolem čuráku a aby neucukla pevně ji svírala. A tak není divu, že jsem jí strčil čuráka do pusinky kdykoliv se vyskytla sebemenší příležitost. Bylo jí devatenáct, milovala sex a tak jsme si spolu užívali.

Flirt Brno

Neřekla ani slovo a lehla si břichem na skloněnou lavečku. Kolem třetí odpoledne odešel s posilovny poslední týpek a já zůstal v místnosti jen sní. Jakmile jsem skončil poslední cvik pomohla mi s činkama, pokládala čínku tím jejím pevným zadkem otočeným mě přímo do xichtu. Oddychl jsem si a podal tubu ležící instruktorce. Už dříve sem si všiml instruktorky která se obyčejně ochomítala kolem tělocvičny aerobicku, sousedící s posilovnou. Kdykoliv sem se znovu ocitl v posilovně jen sní přejela mě mrazivým pohledem, ale k ničemu už nikdy nedošlo. Začala mi honit ptáka jejíma zručnýma dlaněma. Začínal jsem nabírat tempo a ona si volnou rukou mátrala ve svým nářadíčku už sem se blížil k cíly – najednou mě druhou rukou odrthla od sebe a vmžiku si přede mě klekla a začala mi ho kouřit – neuběhlo ani půl minuty a já ji už stříkal na kozičky. Zašmátral sem rukou pod pultem a narazil jsem na růžouvou tubu.

Jako každé prázdniny jsem trávil v posilovně, tak tyto nebyly vyjímkou. Zrovna sem dělal rozpažky s 30Kg činkama, v té době to bylo na mě moc a trochu sem stím zápasil. Svlíkl jsem ji elastický kalhotky a hledal sem ptákem nejpříhodnější díru – análek se zdál být tou nejlepší variantou – jenomže se všechno seběhlo tak rychle a na sucho by to bylo o držku – uhádla můj záměr a jenom tiše šeptla „pod pultem“ otočil sem se a uviděl pult na kterým byly vystavený nejrůznější výživný preparáty pro kulturisty. Vstala políbila mě otočila se a odešla do sprch.

Když jí to napsal odpověd byla přesto kladná. Mela jí hezky upravenou. „Jo pojď … Nastříkej mi to tam všechno“ přikazovala najednou Gábina.Jakub se nenechal prosit už to beztak nemohl vydržet poslední mohutný příraz a už to zněj lítalo jako z hadice. Bylo toho tolik že musel opustit těsný ukryt a pár dávek poslal na Gábiny prsa a bříško. Její mušlička se stáhla až neuvěřitelně těsně že už to málem nevydržel ale ještě chtěl svojí dračici potrápit. Chytil jí za vlasy a tahal směrem dolu až zasyčela bolestí. To přimělo Jakuba přestat. „No pojď dál“ odpověděla mu vzápětí. Otočil se na hostitelku když v tom mu přilítla taková facka že jí málem neustál.Kuba dokončil očistu ve sprše oblékl se a vyrazil směrem k známé ale i neznámé.Mezitím si Gábina dopřávala příjemně teplou sprchu. To se Kuba dvěma prsty bořil do jeho útrob.Jakub zacouval až ke zdi.

Začervenala se. Když se chystal zasunout třetí, rozrazily se dveře a dovnitř vtrhl vysoký muž v plášti. Ze vzdáleného rohu je znechuceně pozorovala mladá elfka. „Tohle já fakt nemůžu…“ přidal 30zl. Jeden jí vrazil facku „jestli budeš křičet, bude to ještě horší jasný?Nádherná pevná prsa klesaly a stoupaly s jejím pomalým dechem. Když konečně dorazili k nízkým dřevěným dveřím, opatrně je otevřeli. Podal ho elfce a odvrátil se, aby se mohla obléct. –

Nestihla se ani převléct, ani přikrýt jak jí skolila únava. Elfka spala tvrdě na posteli. Podmáznem hostinskýho a dneska si to užijem“ rozhodl Bren.

21 Outs have played numerous gigs up and down the country and they have supported Jape and The Republic of Loose. They have also enjoyed positive reviews, with Flirt FM 101.3 calling them a band you should pay attention to while the Mayo Advertiser said these guys never seem to falter when they perform to a live audience.

Zdroj (Flirt Brno) http://www.advertiser.ie/galway/article/38370/21-outs-to-launch-debut-album-in-kellys

Flirt Brno