panelarrow

Nemravné seznámení

Sexy holky z Ostravy

Pozdravili Jsme Se A Navzájem Představili – Ted Jsme Už Věděli, Že Jsou To Miro A Irena A Jejich Syn Se Menuje Jaro.

V ústí Nad Labem

Utírám  okolo sebe vyběhlé bičíkovce a jdu omýt fotografii. Sedím doma sám  a drandím si kačera! Velitel drží  to moje dráče okolo nahého pasu.Má rozepnutý poklopec a z něj trčí veliký čůrák.Danuška mrdá na koníčka a já cítím na klacku pevné stahy její mokré vagínky…Je to prostě moje prcanda!Ta moje stojí rozkročená a nahatá-jen v kozačkách.Papulku má čerstvě pocákanou semenem a ze spodního rtíku  jí stéká “jogurt”.
Představuju si,co se před tím událo… a už TO ze mne lítá na všechny strany.Mám tu moji malou krásku rád-to proto,že je tak  inspirativně perverzní a moc rád si JI na sebe navlíkám!
Sny se neodbytně hlásí.Jsou to jen útržky………vedle Danušky leze po chodbě chovanec po čtyřech…je na vodítku a občas popoháněn kopancema…vidím,jak se ta nádherná kůzlátka zatřesou při každém nakopnutí…velitel zamyká pečlivě kabinet a vysvětluje paní vychovatelce postup převýchovy…on rád hovoří,když má kládu v dámské pusince…dozorkyně všemu rozumí a na znamení souhlasu vždy olízne brabce  po celé délce…pak dostává rozkaz k trestání…musí napřed svěřence profackovat po držce…mezi jednotlivými akcemi odebíhá k veliteli…kouří  mu ptáka…odcupitá dát výprask rákoskou…a se sevřenýma stehnama si přibíhá pro příděl prcáníčka ze zadu…kolík je tvrdý a pochvička mlaská…dostává plesknutí přes prdelku a kovové podpatky klapou zpět do “práce”…nastává ponižování,plivání a lepáky přes celou držku… ale pak již bez příkazů-s rukou na kundičce si utíká pořádně zamrdat…čůrák je dlouhý,tvrdý a tlustý…zezadu napíchnutou  Danušku  strká velitel  dopředu k muklíkovi…podává ji opasek a přikazuje mlátit…všichni tři  řvou jako paviáni a Danuška přiráží jako oživot…ona TO má ohromné a krásné…I se sprchou na obličej!!
Je na něm samozřejmě moje Danuška,mukl a velitel lágru v mundůru. Rukou drží za pačesy klečícího nebožáka.Je vidět,že je pěkně zmalovaný.
Danuška je v tomto směru nekompromisní a svoji rákosku má položenou na jeho předpažených dlaních..Je hezky vzrušená.Masitý poštěváček vykukuje z chlupaté kundičky a dudlíky na tvrdých koziskách jsou v pozoru! Trocha relaxu ve vodorovné poloze neuškodí..pomalu usínám.Mám před sebou fotku z toho jejich 1.DPL-tedy “První Dobrovolný Převýchovný Lágr” pro muže. Vyprávěj mi co se ti zdálo..ty můj sameťáčku!!”

Seznamka Brno

Panák metaxy a tričko a kalhotky dolu, bloncka na všechčtyřech na lavici a trenér vytasil své obrovské péro.

Že by těmto dvěma dívkám, nebospíš dámám bylo dohromady 94 let, by nikdo z přítomných cestovatelů na palubětrajektu na Lefkadu,netipoval. Zbývá osádka mikrobusu, který parkuje na trajektu za jejichautobusem, jedenáctičlenné družstvo sportovců, kluků okolo dvacítky a asipadesátiletý řidič, masér a trenér v jedné osobě. Zbytek party se pak zčásti zařadilza trenéra, druhá půlka popadla druhou bloncku a za chvíli už měla taky vprdeli péro. Bez zkrupulí jí zajel dokundičky a začal šukat. Nevyšly naně kajuty, tak se utábořily v kavárně, kousek od bazénu. Obě na vysokých nohách, štíhlé pasy abřicha zpevněná pravidelným cvičením. Show začala, trenér už nepokrytě drtil staršíblondýnce kozy, držela a smála se. Dva ze sportovců se začali bavit s číšníkama - jasný! A na řadu přišli dva buzíci, co se pod pultems číšníkama už vyřádili. Nádherné kozy s obrovskými růžovými dvorci. vkaždé partě kluků je někdo s vyšší teplotou a projeví se to až po uvolněníalkoholem.

Zjisti Jak Sbalit Holku A Dostat Jí Na Rande V teplicích

Byla dobrá a tak jsme s Mirem koupili každý dvě lahve a dohodli se, že si večer sednem a uděláme ochutnávku. Pohnula se, pažema mě chytla kolem krku a začala dlouze líbat. Chvíli to trvalo a nakonec jsme ubytování sehnali v domku nad mořem, který tesně sousedil s druhým, ve kterém již byli ubytováni nějací Slováci – tedy alespoň podle SPZ na autě. Od kalhotek osvobozené Renátě jsem doširoka roztáhl nohy a začal jí šoustat pomalými a dlouhými přírazy se střídavým protahováním kundy a zadečku. Během rozhovoru jsem si nemohl nevšimnout, jak jejich dospívající syn pokukuje po mojí Renátě. Jaro zvedl oči od mobilu a letmo se na nás podíval, aby se opětovně k němu vrátil. Cítil jsem, jak její stěny ho obepínají a vytahují z něj poslední zbytky semene. Pozdravili jsme se a navzájem představili – ted jsme už věděli, že jsou to Miro a Irena a jejich syn se menuje Jaro. Otočit se a vyhodit ho, nebo pokračovat dál jako by nic?.

Seznamka Brno