panelarrow

Nemravné seznámení

Sexy holky z Ostravy

Mar 21, 2017

Erotická Seznamka Pro Všechny

Vybral dobře, pěkní chlapci, pěkní ptáci.
Ukázal jí její nové pracoviště, její kancelář. Zjistil, že je úplně zmáčená. Tam si bude pokládat hošíky z posádky, jistě se rádi nechají vyšetřit. Vyklouzla, vyhrnula si sukni a obkročmo na něj nasedla. Tentokrát si nechala naplnit píču semenem.

Uměla využít i hypnosu a tak brzy dosáhla svého a už první den si zamrdala asi se šesti hochy.Ten si na ni lehl a rychle ji ošukal a nacákal jí na bříško pěknou dávku.

Hraje si s mými prsy, dráždí je, mačká, saje a najednou cítím pevný stisk, trošku sebou škubnu, protože to zabolí a on mi připíná svorky na bradavky, cítím, jak mi bradavky mačkají, nebolí to ani, jen to krásně mačká, jsou spojené řetízkem a on za ně tahá a mě to moc vzrušuje, moc se mi to líbí, začínám sténat a on mě začíná hladit na kundičce, zatím jen přes kalhoty jí lehce tře a do ouška mi šeptá: "Já věděl, že se ti to bude líbit ty moje malá kurvičko." Snažím bránit, křičet o pomoc, ale v tu ránu mám v puse roubík a na rukou cítím chlad kovových pout. Bere mě za loket a vyvádí mě

...